Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli nadal masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Pytania klientów indywidualnych

Carly24 to platforma internetowa do rezerwacji usług motoryzacyjnych online. W Carly24 znajdziecie szereg usług wykonywanych przez branżę mechaników samochodowych, myjnie ręczne, stacje kontroli pojazdów, auto-spa, serwisy tuningowe, hamownie. Wszystkie rezerwacje odbywają się automatycznie i w czasie rzeczywistym.
Tak, konto jest całkowicie darmowe, jednak pamiętaj dokonana rezerwacja obliguje Cię do jej zrealizowana, dla właścicieli biznesów czas jest równie cenny jak dla Ciebie.

Jeśli do wizyty zostało więcej niż 24h, możesz w łatwy sposób odwołać wizytę logując się na swój profil w Carly24.pl, jeśli do wizyty zostało mniej niż 24h możesz zadzwonić do usługodawcy u którego dokonałeś rezerwacji, a on odwoła Twoją wizytę.

Pamiętaj 3-krotne nie pojawienie się na zarezerwowanej wizycie oraz nie odwołanie jej, skutkuje zablokowaniem Twojego konta w Carly24.

W łatwy sposób zresetuj hasło klikając na głównej stronie przycisk LOGOWANIE, następnie wpisz swój adres mailowy w Carly24, kliknij przycisk ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA. Odbierz maila z linkiem do zresetowania hasła.
Aby założyć konto w Carly24 należy kliknąć w prawym górnym rogu strony przycisk rejestracja, wpisać wymagane dane, zaakceptować ustawienia prywatności i gotowe. Od razu możesz rezerwować wizyty u naszych partnerów.
Z głównego menu wybierz branżę w jakiej chcesz dokonać rezerwacji,
  • z wyników wyświetlonych na stronie wybierz usługodawcę,
  • kliknij w mapę i wyświetl usługodawców, kliknij w pinkę zostaniesz przeniesiony do strony usługodawcy
  • kliknij ZAREZERWUJ, z dostępnych usług zaznacz, która Cię interesuje, wybierz dogodny dla Ciebie termin i gotowe.

W Carly24 opłaty mogą być dokonywane w gotówce po wykonaniu usługi lub (wkrótce) dzięki systemowi PayU.

Wszystkie ceny usług są podane przez usługodawców na stronie Carly24, jeśli wykonałeś tylko zarezerwowane usługi masz gwarancje tej ceny i jesteś pewny, że nie zwiększy się ona po wykonanej usłudze.

Carly24 daje możliwość dokonywania i opłacania napraw z częściami lub bez, z dostępnych części masz możliwość wybrania oryginalnych lub zamienników. (funkcjonalność dostępna niebawem)

Gotowy?

Brak odpowiedzi na twoje pytanie?

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami